Fotili Josef Přibyl a Liliana Blatská
V novodobé historii naší obce bylo první slavnostní zahájení adventu - spojené s rozsvícením vánočního stromu - velmi pěkné a důstojné. Živá hudba, svařené víno a vánoční cukroví dokonale naladily sváteční atmosféru. Dobré by bylo poděkovat všem, kteří se podíleli na uskutečnění. Zejména pak obecnímu úřadu, starostovi i místostarostovi, který akci inicioval, a také všem, kteří přidali ruku k dílu. Myslím, že vznikla nová tradice, na kterou budou občané Soběšic právem pyšní a budou se na ni společně s dětmi rok co rok těšit. |
| Josef Přibyl |