Rozsvícení vánočního stromu

Fotili Josef Přibyl a Liliana Blatská

V novodobé historii naší obce bylo první slavnostní zahájení adventu - spojené s rozsvícením vánočního stromu - velmi pěkné a důstojné. Živá hudba, svařené víno a vánoční cukroví dokonale naladily sváteční atmosféru.

Dobré by bylo poděkovat všem, kteří se podíleli na uskutečnění. Zejména pak obecnímu úřadu, starostovi i místostarostovi, který akci inicioval, a také všem, kteří přidali ruku k dílu. Myslím, že vznikla nová tradice, na kterou budou občané Soběšic právem pyšní a budou se na ni společně s dětmi rok co rok těšit.

Josef Přibyl

 

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 lightbox gallery demo by VisualLightBox.com v5.9m