Fotila Liliana Blatská
Letošní předvánoční tvoření jsme stihli ještě před příchodem Mikuláše, čerta a anděla. Aby dětem ten týden do jejich příchodu utekl rychleji, s Jaruškou si je ozdobily v perníkové podobě. Letos nám prvně pomohla Kristýnka Malíková, pod jejím vedením děti vytvořily celou armádu sněhuláků, když jim příroda zatím sněhu moc nenadělila. S Drahuškou si děti osvěžily skládání čajových sáčků, tentokrát si vyrobily podložky pod hrnečky. Ti šikovnější si stačily vyrobit i jednoduchou papírovou ozdobu na vánoční stromek. Poděkování patří obecnímu úřadu za finanční příspěvek a Obchodnímu družstvu Soběšice za půjčení jídelny hotelu. |
| Drahuška Svatková |