Fotila Ludmila Kolářová
V sobotu 9. května jsme se opět po roce zúčastnili soutěže v požárním útoku Otavský plamínek. Do Strakonic se sjelo 53 družstev, soběšické děti opět jako jediní zástupci klatovského okresu. Ve velmi kvalitní konkurenci si mladší děti vybojovaly hezké 14. místo z 29 družstev a starší děti 12. místo z 19 družstev. V neděli 10. května jsme s družstvem starších dětí vyrazili ještě do Sušice, kde se konal tradiční Sušický dvojboj v požárním útoku a útoku CTIF. Soutěže se zúčastnilo celkem deset družstev, v naší kategorii jsme získali krásné 3. místo ze šesti družstev. Jsme moc rádi, že jsem mohli být součástí takto skvěle připravených soutěží. Byla to pro děti zase další cenná zkušenost a výborná příprava na závěrečný sraz hry Plamen. |
| Za SDH Soběšice Ludmila Kolářová |