Květnový víkend ve znamení hasičských soutěží

Fotila Ludmila Kolářová

V sobotu 9. května jsme se opět po roce zúčastnili soutěže v požárním útoku Otavský plamínek. Do Strakonic se sjelo 53 družstev, soběšické děti opět jako jediní zástupci klatovského okresu. Ve velmi kvalitní konkurenci si mladší děti vybojovaly hezké 14. místo z 29 družstev a starší děti 12. místo z 19 družstev.

V neděli 10. května jsme s družstvem starších dětí vyrazili ještě do Sušice, kde se konal tradiční Sušický dvojboj v požárním útoku a útoku CTIF. Soutěže se zúčastnilo celkem deset družstev, v naší kategorii jsme získali krásné 3. místo ze šesti družstev.

Jsme moc rádi, že jsem mohli být součástí takto skvěle připravených soutěží. Byla to pro děti zase další cenná zkušenost a výborná příprava na závěrečný sraz hry Plamen.

Za SDH Soběšice Ludmila Kolářová

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 lightbox gallery in joomla by VisualLightBox.com v5.9m